Abidinpaşa Oto Kurtarma

Ankara Abidinpaşa Oto Kurtarma ile sizlere Ankara ili Mamak ilçesi Abidinpaşa bölgesinde çekici, kurtarıcı ve yol yardım hizmeti sunmaktayız. Hemencekelim.com ile iletişime geçerek güvenli ve hesaplı çekici kurtarıcı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Abidinpaşa da yolda kaldınız ne yapmalısınız?

Öncelikle meydana gelen sorundan kaynaklı trafiği ve diğer araçları tehlikeye atmayacak şekilde aracınızın ön ve arkasına uyarıcı ikaz niteliğinde levhalar yerleştiriniz. Aracınızın durumu hakkında bilgi edininiz ve hemencekelim.com müşteri hizmetlerini arayınız. Sizlerden gelen bilgiler doğrultusunda yetkili uzmanımız size yardımcı olacaktır.

Yer ve Konum Bildirme

Aracınızı bir çekiciye yüklemek ve kurtarıcı hizmetinden faydalanabilmek için bulunduğunuz yerin konum ve bilgilerini çevrenizde bulunan tabela işaretlemelerinden öğreniniz. Müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşme esnasında bulunduğunuz yerin açık adresini biliyorsanız iletiniz ve akıllı cep telefonunuz ile müşteri temsilcimize GPS üzerinden belirlenen konumunuzu gönderiniz. Müşteri hizmetlerimiz verdiğiniz bilgi ışığında Abidinpaşa bölgesine en yakın çekici, kurtarıcı, yol yardım ekibimizi size yönlendirecektir.

Aracın Taşınması

Müşteri hizmetlerimiz ile daha öncesinde yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden size gelen uzman çekici, yol yardım, kurtarıcı ekibimiz aracınızı güvenli ve özenli bir şekilde kurtarıcımıza yüklemesini gerçekleştirecektir. Yükleme yapılması ile birlikte aracınız emniyet halatları ile çekiciye bağlanarak sabitlenecektir. Araç taşıma, çekme, kurtarma ve yol yardım hizmetlerinin ana temeli olan güvenli taşıma da aracınızı belirttiğiniz adrese sorunsuz bir şekilde taşınması gerçekleşecektir.

Sorunsuz güvenli ve en uygun araç çekici hizmeti ile sizlerde diğer müşterilerimiz gibi memnun kalarak çevrenize bizleri önerebilir, dostlarınızın da bu hizmetten faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz en büyük referansımızdır…

Hemen Ara: 0542 566 0 155