Ankara Akdere de Yolda Kaldım Ne Yapmalıyım?

Öncelikle kontağı kapatıp aracın fren sistemini devreye alınız. Aracın bulunduğu yerde trafiği engelleyici ve diğer araçların güvenliğini tehlikeye atacak herhangi bir durumun olup olmadığını kontrol edin. Aracınız ön ve arkasına diğer sürücülerin görebileceği şekilde güvenlik amaçlı uyarıcı ikaz işaret levhalarını yerleştirin. Sonrasında Akdere Oto Kurtarma, Akdere Oto Çekici ve Yol Yardım Hizmetlerinden hemen faydalanmak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Aracım hareket ettirmeli miyim..?

Aracınızı yukarıda belirtilen şartlarda ilk önlemleri aldıktan sonra aracınızın hareket edip etmediğini kontrol ediniz. Eğer ki aracınız hareket edebiliyor ve kontrolünüz altında durdurabiliyorsanız size en yakın bir cep yada korunaklı alana aracınızı hareket ettiriniz. Bu işlem esnasında diğer araçların trafik güvenliğini de göz ardı etmeyiniz. Abidinpaşa Oto Kurtarma, Oto Çekici ve Yol Yardım Hizmetini almak için iletişime geçtiğiniz müşteri hizmetlerine de durumu bildirmeyi unutmayınız.

Çekici çağırdım ne yapmalıyım?

Hemencekelim.com müşteri hizmetleri ile yapmış olduğunuz görüşme esnasında uzman temsilcimiz size yapmanız gerekenleri görüşme esnasında iletecektir. Aksi bir durum olmadıkça çekici, oto kurtarıcı gelinceye kadar aracınızın başından ayrılmayınız.

Sorunsuz güvenli ve en uygun araç çekici hizmeti ile sizlerde diğer müşterilerimiz gibi memnun kalarak çevrenize bizleri önerebilir, dostlarınızın da bu hizmetten faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz en büyük referansımızdır…

Hemen Ara: 0542 566 0 155